1ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακάμπι Τελ Αβίβ – Αστάνα 0-1

(57΄ Τβουμάσι)

Σλάβια Πράγας – Βιγιαρεάλ 0-2

(15΄ Μπάκα, 89΄ αυτ. Ντέλι)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Παρτιζάν – Σκεντέρμπεου        2-0

(39΄ Τόσιτς, 66΄ Κανά)

Γιουνγκ Μπόις – Ντιναμό Κιέβου 0-1

(70΄ Μπουγιάλσκι)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Λουντογκόρετς – Μπράγκα 1-1

(68΄ Μαρσελίνιο – 83΄ Φρανσέρτζιο)

Μπασάκσεχιρ – Χόφενχαϊμ 1-1

(90΄+2 Βίσκα – 47΄ Γκρίλιτς)

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΚ – Μίλαν             0-0

Ριέκα – Αούστρια Βιένης 1-4

(61΄ Πάβιτσιτς – 41΄, 62΄ Πρόκοπ, 73΄ Σερμπέστ, 83΄ Μονσάιν)

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Λιόν – Έβερτον             3-0

(68΄ Τραορέ, 76΄ Αουάρ, 88΄ Ντεπάι)

Απόλλων Λεμεσού – Αταλάντα 1-1

(90΄+1 Ζελάγια – 35΄ πεν. Ίλιτσιτς)

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Λοκομοτίβ Μόσχας – Σερίφ Τιράσπολ 1-2

(26΄ Φαρφάν – 41΄ Μπαντιμπαγκά, 58΄ Μπρέζοβετς)

Κοπεγχάγη – Ζλιν                  3-0

(40΄ Λούφτερ, 49΄, 90΄+2 Βέρμπιτς)

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ 

Πλζεν – Λουγκάνο                  4-1

(4΄,19΄ Κρμέντσικ, 45΄ Χοράβα, 56΄ Τσέρμακ – 15΄ Μαριάνι)

Στεάουα – Χαποέλ Μπέρ Σεβά        1-1

(31΄ Κομάν – 37΄ Σαχάρ)

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ 

Κολονία – ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ          5-2

(16΄ Ζόλερ, 54΄,82΄ Οσάκο, 63΄ Γκιρασι, 90΄ Γιόγιτς – 31΄ Μιλούνοβιτς, 33΄ Σίγκνεβιτς)

Άρσεναλ – Ερυθρός Αστέρας         0-0

9ος ΟΜΙΛΟΣ 

Σάλτσμπουργκ – Κονιασπόρ          0-0

Γκιμαράες – Μαρσέιγ               1-0

(80΄ Χουρτάδο)

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Έστερσουντ     1-0

(70΄ Αντούριθ)

Χέρτα Βερολίνου – Ζορία Λουγκάνσκ 2-0

(16΄,73΄ Σέλκε)

11ος ΟΜΙΛΟΣ 

Λάτσιο – Νις                      1-0

(92΄ αυτ. Λε Μαρσάντ)

Φίτεσε – Ζούλτε Βάρεγκεμ          0-2

(3΄ Μποντρί, 70΄ Καγιά)

12ος ΟΜΙΛΟΣ 

Ρόζενμποργκ – Ζενίτ               1-1

(54΄πεν. Μπέντνερ – 90΄+4 Κοκόριν)

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαρντάρ           3-0

(31΄ Χουάνμι, 69΄ Ντε Λα Μπέγια, 80΄ Μπαουτίστα Οργίλες)

 

Βαθμολογίες

1oς Ομιλος
1. Βιγιαρεάλ 7-3      8
2. Αστάνα    7-4       7
3.  Σλάβια Πράγας    4-5      5
4.  Μακάμπι      0-6  1

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Αστάνα – Βιγιαρεάλ
Μακάμπι – Σλάβια Πράγας

2oς Ομιλος
1. Ντιναμό Κιέβου     9-5      10
2. Παρτίζαν              5-4        5
3. Γιουνγκ Μπόις       4-5        3
4. Σκεντέρμπεου        2-6         2

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Σκεντέρμπεου – Ντιναμό Κιέβου
Παρτίζαν – Γιουνγκ Μπόις

3oς Ομιλος
1. Λουντογκόρετς        5-2     8
2. Μπράγκα            5-5      7
3. Χοφενχάιμ          6-6      4
4. Μπασακσεχίρ      3-6      2

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Μπράγκα – Χοφενχάιμ
Λουντογκόρετς – Μπασακσεχίρ

4oς Ομιλος
1. Μίλαν         8-3     8
2. ΑΕΚ            4-3     6
3. Αούστρια     8-11   4
4. Ριέκα          7-10     3

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Μίλαν – Αούστρια
ΑΕΚ – Ριέκα

5oς Ομιλος
1. Αταλάντα        8-3        8
2. Λυών              7-3        8
3. Απόλλων         5-7          3
4. Εβερτον          3-10        1

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Εβερτον – Αταλάντα
Λυών – Απόλλων

6oς Ομιλος
1. Κοπεγχάγη           4-1         6
2. Σερίφ                  3-2          6
3.  Λοκομοτίβ           5-3          5
4.  Ζλιν                    1-7          2

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Λοκομοτίβ – Κοπεγχάγη
Σέριφ – Ζλιν

7ος Ομιλος
1. Στεάουα            8-3       10
2. Πλζεν                9-8        6
3. Χάποελ              5-7        4
4. Λουγκάνο          6-10       3

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Πλζεν – Στεάουα
Λουγκάνο – Χάποελ

8ος Ομιλος
1. Αρσεναλ                8-3            10
2. Ερυθρός Αστέρας    2-2            5
3.  ΜΠΑΤΕ                 6-10          4
4. Κολωνία                 6-7           3

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Κολωνία – Αρσεναλ
ΜΠΑΤΕ – Ερυθρός Αστέρας

9ος Ομιλος
1. Σάλτσμπουργκ        4-1     8
2. Μαρσέιγ                  3-3     6
3. Κόνιασπορ               2-4     4
4. Γκιμαράες                4-5     4

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Σάλτσμπουργκ – Γκιμαράες
Κόνιασπορ – Μαρσέιγ

10ος Ομιλος
1. Εστερσουντ                 5-3             7
2. Ζόρια                          3-5              6
3. Αθλέτικ                        3-3              5
4.  Χέρτα                         3-3             4

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Εστερσουντ – Ζόρια
Αθλέτικ – Χέρτα

11ος Ομιλος
1. Λάτσιο            9-3          12
2. Νις                 9-5           6
3. Ζούλτε           4-8           4
4. Φίτεσε            3-9           1

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Νις – Ζούλτε
Λάτσιο – Φίτεσε

12ος Ομιλος
1.  Ζενίτ             12-3      10
2.  Σοσιεδάδ       14-3        9
3.  Ρόζενμποργκ   5-9        4
4. Βαρντάρ           1-17      0

Επόμενη αγωνιστική 23/11
Ζενίτ – Βαρντάρ
Ρόζενμποργκ – Σοσιεδάδ